UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Podkarpackie Centrum
Produkcyjno-Wdrożeniowe
"EKO-KARPATY"
dr inż. Jan Pąprowicz
Dział sprzedaży i e-sklep
17 779 62 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
spunbond_f4.jpg
Podkarpackie Centrum Produkcyjno Wdrożeniowe "EKO-KARPATY" dr inż. Jan Pąprowicz

Firma rodzinna mocno związana z Tarnowcem, który jest centralnym miejscem Naszej działalności oraz Głogowem Małopolskim. Firma "EKO-KARPATY" jest wiodącym specjalistą w zakresie produkcji włóknin medycznych, filtracyjnych oraz filtrów do rekuperatorów i central wentylacyjnych.

PCPW Eko-Karpaty zakład w Głogowie Małopolskim
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry do rekuperatorów
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry kieszeniowe o klasie filtracji G3 - F9

Stosowane są jako filtry wstępne lub filtry dokładne w instalacjach klimatyzacji HVAC.

spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry powietrza silnika i kabiny do samochodów i autobusów
spunbond_f4.jpg
Producent
Filtry do odkurzaczy
AQUA VAC EINHELL KÄRCHER
BUDGET FLEX MAKITA
DE WALT GISOWATT ROWENTA i innych
spunbond_f4.jpg
Producent
Włókniny polipropylenowe typu SPUNBOND

Mających zastosowanie w medycynie i higienie, głównie przy produkcji maseczek, odzieży ochronnej oraz innych specjalistycznych artykułów medycznych.

spunbond_f4.jpg
STANDARD 100 by OEKO-TEX®

Produkowana przez nas włóknina medyczna jest bezpieczna dla skóry i zdrowia człowieka oraz przyjazna dla środowiska. W swoim składzie nie zawiera niebezpiecznych i zakazanych substancji. Potwierdza to otrzymany certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX® nadawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry z siedzibą w Zurychu.

spunbond_f4.jpg
Na produkowaną włókninę medyczną posiadamy:
Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH

Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, które potwierdza że, produkt jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

previous arrow
next arrow

Wizyta Ambasador Rumunii w RP Cosmin Onisii w firmie Eko-Karpaty w Głogowie Małopolskim

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.03.2023r. firma PCPW EKO-KARPATY miała zaszczyt gościć w swoim zakładzie w Głogowie Małopolskim Ambasadora Rumunii – JE Theodora Cosmin Onisii.


Pan Ambasador pełni swoją misję w Polsce od września 2021 r., a w swym wypełnionym obowiązkami kalendarzu znalazł czas, by odwiedzić Nas i zaznaiomić się z głównymi profilami produkcyjnym w firmie. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego powitania Gości przez przez Prezesa Izby Przemysłowo Handlowej w Rzeszowie Mieczysław Łagowskiego. Następnie Pan Stefan Porojan zapoznał uczestniczących w spotkaniu z potencjałem rynku rumuńskiego, przedstawiając m.in. możliwości gospodarcze i inwestycyjne w tym kraju. Popołudniu, Pan Ambasador wraz z delegacją, udali się z wizytami studyjnymi do rodzinnych przedsiębiorstw ze 100% polskim kapitałem.

 

 

 

ue 950piks